Jesteś tutaj: Aktualności

Otwarcie boiska - święto Szkoły

11 maja uroczyście świętowaliśmy imieniny Szkoły. Tym uroczyściej, że pierwszy raz na nowym boisku. Było mnóstwo gości, przemówienia, nagrody, otwarcie boiska, a na koniec mecz - SP 6 kontra Wigry Suwałki. Po remisie 3:3 w rzutach karnych wygrali nasi drugo- i trzecioklasiści!

Planetarium

We wtorek  5 maja naszą szkołę odwiedziłoMobilne Planetarium ANTARES.  Ogromny przenośny namiot sferyczny w kształcie widnokręgu , który rozłożony został na małej sali gimnastycznej dostarczył sporo „kosmicznych wrażeń” oraz  umożliwił zobaczenie i zrozumienie zjawisk astronomicznych, które zazwyczaj obserwujemy z Ziemi i tych widzianych jedynie przez teleskopy.Uczniowie mogli zgłębiać swoją wiedzę na temat Wszechświata, historii Kosmosu i możliwości jego podboju.Najmłodsi uczniowie w sposób przyjemny i z zaciekawieniem poznali Układ Słoneczny, z kolei dla starszych była to okazja do pogłębienia i usystematyzowania swojej dotychczasowej wiedzy o Kosmosie oraz odbycia cudownej podróży po niebie.

Sprawdzian szóstoklasistów

No i już po. Wszyscy szkolni szóstoklasiści napisali, co mieli napisać i.. teraz tylko czekamy na wyniki. Te 29 maja. Z pisania pierwszej części byli zwolnieni8 nasi laureaci konkursów przedmiotowych - w przypadku naszych uczniów byli to laureaci Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z matematyki - Łukasz Kozłowski i Paweł Cipielewski. Otrzymają oni maksymalną ocenę z pierwszej części.
W sumie do sprawdzianu w SP 6 przystąpiło 83 uczniów.
 

Wizyta przedszkolaków

Zdjęcia z wizyty przedszkolaków, które oprowadzała Ania Podurgiel.

Strona 1 z 27

Do góry