Jesteś tutaj: Aktualności

Dam radę

W związku z przydzieleniem przez Prezydenta Suwałk dodatkowych godzin na zajęcia przygotowujące do sprawdzianu w klasach szóstych - małe zmiany w planie. Proszę się zapoznać i używać już od 20 października!
 

Dzień Edukacji Narodowej 2014

Nie nauczą mnie niczego kwiatki ani drzewa, lecz tylko drugi człowiek.
Sokrates
 
W poniedziałek w szkole obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Najpierw pięknie zaprezentowały się dzieci w apelu klas 0 - III, a następnie na bardziej oficjalnej uroczystości - z klas IV - VI.
Nie zabrakło życzeń, kwiatów, prezentów dla nauczycieli i pracowników szkoły.
W tym samym czasie na obchodach wojewódzkich nasze nauczycielki odebrały Medal Komisji Edukacji Narodowej - Panie Anna Śliżewska i Dorota Zachar.
A nazajutrz w sali SOK na miejskich obchodach Dnia Edukacji nagrody prezydenta miasta otrzymały Panie: Iwona Burba, Katarzyna Kuk i Lidia Modrakowska.
Gratulujemy wszystkim wyróżnionym, nagrodzonym i życzymy wszystkim wielkiej satysfakcji w codziennej pracy!
 

Europejski Dzień Bez Samochodu

Europejski Dzień Bez Samochodu :-)

Doroczna akcja mająca na celu promocję zdrowego stylu życia. W tym dniu (21.09.2014) odbył się przejazd rowerzystów spod Kauflandu do parku Konstytucji 3 Maja. W parku zaplanowano imprezę i wiele atrakcji, a wśród nich: gry i zabawy sprawnościowe dla dzieci i młodzieży, quiz wiedzy, konkursy z nagrodami i upominkami, namioty tematyczne, zespół muzyczny, bezpłatne znakowanie rowerów.


Sprzątanie Świata

W poniedziałek (22.09.2014) w naszej Szkole odbyła się akcja ,, Sprzątanie Świata”. Uczestniczyły w niej wszystkie klasy IV - Vi wraz z wychowawcami i opiekunami. Akcja ta jest organizowana co roku we wrześniu i polega na zbiorowym sprzątaniu śmieci zalegających poza miejscami przeznaczonymi do ich składowania. Jej celem jest wzrost świadomości ekologicznej każdego obywatela. W Polsce sprzątanie świata zainicjowała Mira Stanisławska-Meysztowicz. Akcja odbywa się co roku, począwszy od 1994. Krajowym patronem i koordynatorem akcji w Polsce jest Fundacja Nasza Ziemia. Zachęcamy do obejrzenia strony www.naszaziemia.pl


Strona 1 z 20

Do góry