Jesteś tutaj: Aktualności

Europejski Dzień Bez Samochodu

Europejski Dzień Bez Samochodu :-)

Doroczna akcja mająca na celu promocję zdrowego stylu życia. W tym dniu (21.09.2014) odbył się przejazd rowerzystów spod Kauflandu do parku Konstytucji 3 Maja. W parku zaplanowano imprezę i wiele atrakcji, a wśród nich: gry i zabawy sprawnościowe dla dzieci i młodzieży, quiz wiedzy, konkursy z nagrodami i upominkami, namioty tematyczne, zespół muzyczny, bezpłatne znakowanie rowerów.


Sprzątanie Świata

W poniedziałek (22.09.2014) w naszej Szkole odbyła się akcja ,, Sprzątanie Świata”. Uczestniczyły w niej wszystkie klasy IV - Vi wraz z wychowawcami i opiekunami. Akcja ta jest organizowana co roku we wrześniu i polega na zbiorowym sprzątaniu śmieci zalegających poza miejscami przeznaczonymi do ich składowania. Jej celem jest wzrost świadomości ekologicznej każdego obywatela. W Polsce sprzątanie świata zainicjowała Mira Stanisławska-Meysztowicz. Akcja odbywa się co roku, począwszy od 1994. Krajowym patronem i koordynatorem akcji w Polsce jest Fundacja Nasza Ziemia. Zachęcamy do obejrzenia strony www.naszaziemia.pl


Dyżury nauczycieli 2014/15

Szanowni Państwo,
nauczyciele są do państwa dyspozycji w sprawach ważnych i mniej ważnych w każdym tygodniu w godzinach podanych w załączniku. Można przyjść i porozmawiać o osiągnięciach swojego dziecka i na inne tematy. Zapraszamy!
 
 

Kuba w Monachium

Jakub Walendykiewicz z IVd zajął III miejsce na festiwalu piosenki "Razem w Zjednoczonej Europie", który odbył się w Monachium. Kuba zaśpiewał przebój Anny Jantar po niemiecku - Einmal am Tag (Staruszek Świat).
Gratulacje!!
 
 

Strona 1 z 19

Do góry