Jesteś tutaj: Aktualności

Sprawdzian szóstoklasistów

No i już po. Wszyscy szkolni szóstoklasiści napisali, co mieli napisać i.. teraz tylko czekamy na wyniki. Te 29 maja. Z pisania pierwszej części byli zwolnieni8 nasi laureaci konkursów przedmiotowych - w przypadku naszych uczniów byli to laureaci Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z matematyki - Łukasz Kozłowski i Paweł Cipielewski. Otrzymają oni maksymalną ocenę z pierwszej części.
W sumie do sprawdzianu w SP 6 przystąpiło 83 uczniów.
 

Wizyta przedszkolaków

Zdjęcia z wizyty przedszkolaków, które oprowadzała Ania Podurgiel.

Uczymy innych!

                           Uczymy Innych…

   16 marca 2015 roku w ramach programu Szkoła z Klasą 2,0 ,,mali nauczyciele’’ z klasy IIB i VIA prowadzili zajęcia multimedialne dla Seniorów z Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Grześ Drejer i Kacper Rejterada (IIB) przygotowali prezentacje -,,ABC komputera i Internetu’’. Kolejno została przeczytana z podziałem na role bajka - "O rybaku i złotej rybce" ilustrowana obrazami na tablicy interaktywnej. Następnie Seniorzy zapoznali się z programem Power Point. Przy pomocy małych nauczycieli wykonywali prezentacje multimedialne związane z Wielkanocą. Na zakończenie otrzymali CERTYFIKATY. Przy filiżance kawy i słodkim poczęstunku wymieniali się zdobytą wiedzą i doświadczeniami z nietypowej lekcji informatyki. Uczniowie naszej szkoły znakomicie wczuli się w rolę nauczycieli i z pełnym wyczuciem, spokojnie tłumaczyli UCZNIOM meandry internetowej sieci. Byli prawdziwymi ekspertami Cel edukacyjny został osiągnięty - zostały wykonane wspaniałe wielkanocne arcydzieła.

Uczniowie nabyli nowe umiejętności, a nasi uczniowie-nauczyciele zobaczyli, że nie jest łatwo uczyć innych.

Wszyscy umówili się na następne spotkania! Tym razem szkolenie będzie dotyczyło facebooka i poczty internetowej.

Kubeczki "Szósteczki"

Tygodnie przygotowań, miesiące ćwiczeń, cały dzień nagrań, tydzień montażu i oto mamy nasz nowy teledysk! "Kubeczki 'Szósteczki'"! Miłego oglądania!
Wystarczy kliknąć TUTAJ
A tutaj info na stronie Urzędu Miasta Suwałki
 

Strona 1 z 26

Do góry