Jesteś tutaj: Aktualności

My na fejsie

Na portalu facebook mamy swój profil. Tam najświeższe informacje ze szkoly! Zapraszamy na https://www.facebook.com/sp6suwalki ;-)

Budowa na finiszu!

Zaczęło się! Place budów przekazane wykonawcom, koparki, geodeci, materiały wjeżdżają pod szkołę i ruszają dwie inwestycje - termomodernizacja jeszcze nieocieplonych budynków i budowa boiska z budynkiem socjalnym. Oj, będzie się działo, chociaż właściwie już się dzieje! Takich inwestycji jeszcze "Szósteczka" nie widziała!! I nie minęły 3 miesiące, a tu już zmiany, zmiany, zmiany. Na fotkach zobaczycie jak zaczynaliśmy i stan na 6 listopada. A za tydzień już z zakończonej budowy!
Więcej szczegółów na https://www.facebook.com/sp6suwalki
 
 
 
Rozbiórka pracowni "pracy-techniki" - budynku, w którym niegdyś odbywały się lekcje z podziałem na chłopców i dziewczęta. W środku były piece kaflowe i wiele roczników uczyło się tam szyć, czy używać tarnika!
 
 
A tu ostatni rzut oka na boisko przed pracami. Na pierwszym planie żółta plama oznacza kraniec nowego boiska. Będzie się działo!
 
 

Wycieczka młodych naukowców

W dniu 28 października 2014 roku klasy 4c i 5a wyruszyły na wycieczkę do Warszawy. Celem wyjazdu było zwiedzanie  Centrum Kopernika oraz wizyta w Planetarium. Jest to bardzo fajne miejsce dla dzieci. Pozwala zrozumieć świat! Interaktywny charakter wystaw znajdujących się na terenie obiektu, pozwoliło naszym uczniom na naprawdę super zabawę. Obejrzeliśmy pokaz naprawdę WYSOKICH NAPIĘĆ! Odwiedziliśmy LABORATORIUM MAJSTERNIA gdzie uczniowie budowali, składali, sklejali, wycinali. Polecamy wszystkim wizytę w Centrum Kopernika w Warszawie. Zatrzymaliśmy się również, aby zobaczyć Stadion Narodowy! Po prostu WOW! Bawiliśmy się wspaniale!  


Dyskoteka 2014

Super zabawa w "szósteczce"

Przy wspaniałej muzie to i zabawa bardzo udana - tańce, konkursy, nagrody… (tablety ;-)))))

Dziękujemy wszystkim, którzy przyszli, bo przy okazji wsparli naszą akcję na rzecz Kuby z Ob, a przy okazji stworzyli fajną atmosferę i miło spędzili czwartkowy wieczór. Macie dobre i wielkie serducha.

Dziękujemy!

Następna dyska w Andrzejki.

 

 

Strona 1 z 21

Do góry